Polska. Jaka jest, oraz jak ja ją widzę?

Wpisy

 • wtorek, 22 października 2013
 • sobota, 08 czerwca 2013
  • Chcemy więcej

   Nasz kraj jest krajem bardzo uzależnionym od decyzji polskich polityków. Musimy coraz bardziej angażować się w życie polityczne. Większość Polaków nie lubi myśleć nad tym na kogo wybierzemy a co z tym idzie na jaką wizję Polski. Każdy patriota powinien pomyśleć 2 razy na kogo oddać swój bardzo ważny głos. 

   Nikt się nie spodziewa że akurat jego głos może wszystko zmienić. Jeden głos może przeważyć nad 36 mln społeczeństwem, dlatego nie powinniśmy od razu mówić: "nic to nie zmieni" i bez namysłu oddać "bezwartościowych kartek" z nazwiskami. 

   Następnym problemem są ci ludzie za dużo jest w naszym rządzie ludzi starej daty ludzi "komuny" powinniśmy stawiać na nowe nazwiska. Przywołując przykład z piłki nożnej trener Borusi Dortmund z racji niskiego budżety postanowił sprowadzić tańszych ale za to młodych i mało znanych piłkarzy np. Lewandowski jednak później okazało się że było to trafne. Okazało się że miał on potencjał. Tak powinniśmy stawiać w polityce na nowe nazwisko a kto wie możliwe że zrobią coś dobrego. Tak sądzę ponieważ starsi trzymają się podstaw. Nie mają przeprowadzają innowacji. Trzymają się reguły:"nie jest źle, więc jest dobrze" a ja myślę że to nie wystarczy

   My powinniśmy dostać więcej od nich.

   Chcemy więcej

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Chcemy więcej”
   Tagi:
   Autor(ka):
   bavinda
   Czas publikacji:
   sobota, 08 czerwca 2013 22:29
 • piątek, 07 czerwca 2013
  • Początek długu naszego

   Wielu ludzi powie:"Co ona wie o życiu, przecież jest za młody". Ja odpowiem: "Racja jestem młody, jednak niektóre niepokojące rzeczy już zauważyłem"

   Jestem 17-letnik chłopakiem, który mimo swojego młodego rozumie rzeczy których inni starsi nie potrafią pojąć. Nie urażają ludzi starszych ponieważ mam do nich bardzo wielki szacunek uważam że są oni ludźmi myślącymi jednofazowo. Myślą oni że jeżeli chwile było dla nich dobrze w czasie tzw. komuny to lepiej być nie musi nie jest to im potrzebne-standard wystarczy. Mówiąc krótko miałem na myśli że musi to się kiedyś skończyć. Ludzie pracowali na państwowych miejscach pracy, oczywiście większość ludzi miało pracę ale tym wszystkim ludziom trzeba było też płacić a co niosło to za sobą?

   Polska z roku na rok w czasie komu traciła pieniądze rodziła się też wtedy dziura budżetowa. W naszym kraju już teraz widać przyczynę gospodarki centralnie sterowanej. Nasz kraj ma 700 mld długu dla UE, który rósł od tamtych czasów.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Początek długu naszego”
   Tagi:
   Autor(ka):
   bavinda
   Czas publikacji:
   piątek, 07 czerwca 2013 21:11

Kalendarz

Lipiec 2018

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Wyszukiwarka

Autorzy

Kanał informacyjny